Aswil Rehabilitacja Spółka z o.o.
www.aswil-rehabilitacja.pl
Centrum Rehabilitacji w Chodzieży Centrum Rehabilitacji w Chodzieży
Kompleksowe programy rehabilitacyjne Kompleksowe programy rehabilitacyjne
Nowoczesne  i sprawdzone metody rehabilitacji Nowoczesne i sprawdzone metody rehabilitacji

Dodaj opinię:


Drodzy pacjenci Aswil Rehabilitacja Sp. z o.o.

Zachęcamy do podzielenia się z nami Waszą opinią na nasz temat *.

* Zastrzegamy sobie prawo do niepubli-kowania wszystkich opinii (m.in. niezgodnych z zasadami etyki).
 

Poniżej publikujemy opinie:


Tytuł wpisu

Treść wpisu *

* pole wymagane

Podziękowanie 😀

Bardzo dziękuje całemu personelowi za obsługę na wysokim standardzie, smiech, doradztwo i pomoc :) Byłam częstym gościem placówki i nie wyobrażam sobie zmienić na kogokolwiek.
Na pewno jeszcze tak wrócę 🙂 Życzę wszystkim zdrowia i dalszych sukcesów w zawodzie .
Pozdrawiam
Matka i córka 😉

Agnieszka

Polecam serdecznie, bardzo miłą atmosfera, z przyjemnością przychodziłam na zabiegi i jeszccze nie raz wrócę:)

Podziękowanie. Gratulacje.

Serdeczne podziękowania dla całego personelu "ASWILU" za wspaniałe podejście do pacjenta, miłą atmosferę podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Pani Ania Wilczak to wspaniała kobieta i fizjoterapeuta. Otoczona przemiłym i bardzo zdolnym personelem dokonuje wręcz cudów. Codzienny uśmiech, pozytywne nastawienie do życia, miłe słowa do pacjenta powodują, że człowiek bardzo chętnie przychodzi na zabiegi. Ćwiczenia wykonywane pod okiem i wspaniałymi rękami pani Adrianny Nowak są przyjemnością i dają duże rezultaty. Bardzo dziękuję za pomoc i całokształt. Wszystkim bardzo polecam rehabilitację w tym zakładzie. Pacjentka z Chodzieży.

Podziękowanie za obsługę rehabilitacyjną

Jestem mieszkanką Torunia Obecnie przebywam w Chodzieży i korzystam z rehabilitacji z której jestem bardzo zadowolona.Obsługa jest bardzo profesjonalna, miła i w merytoryczny sposób objaśniająca przebieg zabiegu.

Masaż gorącymi kamieniami

Polecam gorąco wszystkim masaż gorącymi kamieniami wykonany przez Panią Anię, która nawet dzień przed swoim urlopem zgodziła się mnie przyjąć późnym wieczorem.
Efekt przerósł moje oczekiwania! Masaż był bajeczny a blask świec, piękna muzyka relaksacyjna i unosząca się woń kadzidełka tylko potęgowały efekt głębokiego relaksu, odprężenia

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż wykonany profesjonalnie ogromne podziękowania dla Pani Ani.
Samopoczucie cudowne, ciało zrelaksowane,skóra odżywiona i pozbawiona napięcia.
Masaż był prezentem urodzinowym od męża,jakże wyjątkowym i niezapomnianym.
Anna z Chodzieży

Kontuzja narciarska

Narciarstwo zjazdowe to piękna pasja, która niestety w moim przypadku doprowadziła do kontuzji prawej nogi. Kontuzji na tyle poważnej, że lekarze nie dawali większej nadziei na wyleczenie i ukochane narciarstwo stanęo pod znakiem zapytania. Miałem to szczęście, że trafiłem na rehabilitację do firmy ASWIL, do Pani magister Anny Wilczak w Chodzieży. To Jej zawdzięczam możliwość dalszego uprawiania narciarstwa i to na najtrudniejszych, alpejskich trasach zjazdowych. Polecam wszystkim z pełnym przekonaniem!
Wojciech z Poznania

Masaż gorącymi kamieniami

Podczas mojego pobytu w Chodzieży skorzystałam z tego typu zabiegu.
Polecam wszystkim korzystać gdyż wykonywany masaż przebiega bardzo profesjonalnie prowadzony przez Panią Anię.
Dał mi duże poczucie głębokiego relaksu pozwalając na uwolnienie stresu oraz wprowadzenie mego ciała w przyjemną harmonię zapewniając równowagę i spokój.
Po takim masażu odzyskałam świetne samopoczucie.Również skóra wyglądała świeżo i promiennie.
Pani Aniu jeśli tylko będę w Chodzieży to zawsze z korzystam z pani usług !
Alicja z Łodzi

Five fingers

AS jest tylko jeden! :) Pani Aniu jest Pani profesjonalistką w każdym calu! Wspaniała atmosfera. Dziękuje za wyleczenie mojej lewej ręki.
Pozdrawiam!
P.S. Hey Sister, Hey Brother :)

Rehabiltacja ręki

Latem 1994 roku obudziłam się z bezwładem lewej ręki. Specjaliści nie dawali szans na wyzdrowienie. Dzięki rehabilitacji P. mgr Annie Wilczak jestem dziś w pełni sprawna i dozgonnie wdzięczna. Jola z Wągrowca.

Krystyna

Korzystam z usług rehabilitacyjnych zakładu ''ASWIL'' i jestem zadowolona z obsługi pracujących tam rehabilitantów, którzy profesjonalnie wykonują swoją pracę, są uprzejmi, pracowici i grzeczni. szczególnie polecam masaż, który wykonuje Pani Ania. Polecam ten zakład wszystkim cierpiącym.
Zadowolona pacjentka - Krystyna

Jacek z Inowrocławia

w 2017 r miałem przyjemność mieć zabiegi rehabilitacji na kręgosłup w ilości 50 zabiegów cały personel na 6 z+a PANI ANIA i wykonany przez nią masaż kamieniami to nieziemski odlot wdzięczny Jacek z INA

Masaż gorącymi kamieniami

Polecam gorąco masaż gorącymi kamieniami wykonany przez Panią Anię, która nawet dzień przed swoim urlopem zgodziła się mnie przyjąć późnym wieczorem.
Efekt przerósł moje oczekiwania! Masaż był bajeczny a blask świec, piękna muzyka relaksacyjna i unosząca się woń kadzidełka tylko potęgowały efekt głębokiego relaksu. To było jak dotyk anioła, prawdziwa rozkosz dla ciała i ducha.
Dziękuję pięknie Pani Aniu. To ile serca Pani wkłada w ten masaż czyni go wyjątkowym!
Iza

Krzywy kręgosłup

Pozdrowienia i podziękowania za wspaniałą opiekę od małej pacjentki Zuzi!!!!

Zadowolona pacjentka

Jestem zadowolona z zabiegów które miałam robione przez wspaniałych rehabilitantów. Zabiegi leczą i relaksują, przemiła atmosfera w super warunkach .Polecam wszystkim zakład rehabilitacji „ASWIL”
u Pani Anny Wilczak.
Ziuta

BOLĄCE KOLANA

Bardzo dziękuje za wspaniałe profesjonalne usługi w waszym zakładzie i miłą atmosferę .Mam nadzieje że moje kolana od tej pory będą funkcjonować bez bólu.
Pani Aniu Wasz zakład jest warty polecenia.

Chmielas

Bardzo fajni ludzie z rehabilitantami można pogadać spoko ludzie pozdro.

Angelika

Szczerze polecam usługi rehabilitacyjne w zakładzie "ASWIL". Dziękuję za profesjonalną obsługę oraz towarzyszącą temu miłą atmosferę.
Copyright © 2020-2022 www.aswil-rehabilitacja.pl

Aswil Rehabilitacja Spółka z o.o.

O firmie  •  Oferta leczenia  •  Zabiegi  •  Masaż gorącymi kamieniami  •  Cennik usług  •  Kontakt  •  Partnerzy i certyfikaty  •  Opinie  •  Galeria
projekt strony strony internetowe bydgoszcz